CO PISZĄ DO MNIE MOI HEJTERZY czyli nienawiść w necie.

P7241276.JPG

REGULAMIN GRUPY TATROMANIACY:

PUNKT 9 – Obraźliwe i wulgarne komentarze będą usuwane a osoby je publikujące będą w bezzwłocznie (bład językowy;-) usunięte z grupy

Niestety nic się nie zgadza. Nic a nic.

Jestem na mediach od kilku ładnych miesięcy. Jednak dopóki nie dołączyłam do grupy TATROMANIACY na facebooku nie wiedziałam, kto to jest hejter.

Znam cztery języki, więc trybiki mego przeciążonego mózgu wyłoniły z przepastnej otchłani pokręconych zwojów mózgowych znaczenie słowa hejter.

NIENAWIŚĆ. HATRED. LA HAINE. DER HASS. POGARDA. DISPREZZO.

Zostałaś zaakceptowana w grupie. Napisz coś. Opublikuj post.

Mnie nie trzeba długo zachęcać.;-) Wysyłam coś z ostatniego wypadu. Wchodzę na facebooka po kilku godzinach. 30 prób odgadnięcia gdzie pstryknięta była fota. Kilka osób faktycznie zgadło. Gliczarów Górny.

P8043501.JPG

P8043435.JPG

Oraz Fala hejtów od dwóch „tatromaniaków” lub raczej hejterów. A może trolli? W końcu panowie reklamują się z imienia i nazwiska jak byk. Ja z oczywistych względów nie mogę podawać ich nazwisk. Ma je jednak administrator grupy.

KIM JEST TROLL? CZY JEST ZIELONY I MA PASKUDNĄ GĘBĘ?  Pewnie też;-)

Z pomocą przychodzi mi moja ukochana wikipedia. Jak mówi jeden mój były uczeń, świeżynka po studiach medycznych, “Jak nie ma tego pojęcia w wiki, to to nie istnieje we wszechświecie….”

Trol to taki hejter, który jest żądny poklasku. Troluje (lub trolluje jak podają niektóre źródła) w celu odwrócenia uwagi od osoby, która coś opublikowała, a skupieniu jej na sobie. Trollowanie trwa dłużej niż hejtowanie. O wiele dłużej. Komentarze są jednak równie napastliwe. Oskarżycielskie. Brutalne i seksualne.

 

Ta drastyczna sytuacja rozegrała się wczoraj. Grupa TATROMANIACY. ok. godziny 20:00….

Kogo kurwa obchodzi twoje zdjęcie? – pisze Paweł H.

Tu w dyskusję włączyły się dwie kobitki. Bronią mnie zaciekle. Dopytują się, po co pan Paweł H wszedł tutaj, skoro nie jest zainteresowany. Ale Pan Paweł jest ostry. Pisze kilka wrednych komentarzy do dziewczyn, potem na chwilę milknie. Ja na razie staram się nie włączać.

Jesteś k…………. co reklamuje swoje usługi seksualne – pisze troll Pan Adrian G.

Pod tym zdjęcie. W sumie bardzo ciekawe. Bo huśtawki. Może chodzi o sado-maso? Nie znam się na jego wyuzdanych fantazjach, ale to pierwsze, co przychodzi mi do głowy.

Rozśmiesza mnie ten komentarz. Przez chwilę go analizuję. Niet, kochany. To jednak nie dla mnie. Nie te lata i nie ta werwa. Ale na razie trzymam się całkiem dobrze. Ale nagle…

Nie wierzę pindo, że byłaś w tych wszystkich krajach, nie możliwe. – dorzuca swoje trzy grosze pan Paweł H. Ma wsparcie, więc leci. Ten komentarz już mnie dotyka. a raczej rozsierdza….

P7282263.JPG

 

Odpisuję że ok. Napij się Pan melisy. Nie ma takiego przepisu, żeby wierzyć 007

Zapisz się do Tańca z Gwiazdami albo do Dlaczego ja? – kontynuuje Pan Paweł.

Od wielu lat nie oglądam telewizji, więc nie wiem co odpowiedzieć … Nie widziałam tych programów, które moi hejto-trolle tak uwielbiają. Ale pomysł genialny!!! Zapisuję się na Dance Hall. Poruszam trochę pośladami. Tylko najpierw muszę przytyć odrobinkę. Tam trzeba mieć czym ruszać…

P7282183.JPG

 

Nie chcę mi się odpowiadać, ale moi hejterzy nie dają za wygraną. Komentarz za komentarzem. Jest duuuuużo gorzej. Wyzwisko za wyzwiskiem. Okropne inwektywy pod moim adresem zawierające wyuzdane seksualne frazesy. Obraźliwe komentarze pod adresem moich mediów, na które nie wiem kiedy zdążyli wejść.

OSKARŻENIA. SEKSUALNE WYZWISKA. NADAL BRAK REAKCJI Z MOJEJ STRONY

Wkurzam się i usuwam post. W tym samym momencie orientuję się, że nie zrobiłam print screena.

Oraz przychodzi mi na myśl, że ci ludzie potrzebują pilnej interwencji psychologicznej.

Z pomocą jak zwykle przychodzi mój asystent Maurycy.

Maurycy jak możemy im pomóc powiedz kochany!!! – jestem w rozsypce, ale mój diabeł zawsze czuwa.

No cóż …- Maurycy udaje profesorka, wciska na swój nosek pomięte bryle i rozpoczyna wykład.

Osobiście mam pewną teorię. To niestety wynik braku pożycia seksualnego. Panowie ci żyją w celibacie od lat, a teraz znaleźli sobie ofiarę swoich wyuzdanych pragnień. Jesteś nią ty 007.

Szczęka mi opada. Właściwie opada mi wszystko. Nawet cycki. To nawet dobrze. Bo przestanę być już tą ich jakąś obsesją.

A Maurycy z masochistyczną przyjemnością kontynuuje swój wykład.

Szwajcarscy naukowcy przeprowadzili eksperyment w którym udowodnili, że perspektywa shejtowania jakiejś osoby najczęściej wywołuję u hejtera siłę, euforię, ulgę i poczucie sprawiedliwości. – wpatruję się jak urzeczona w mojego mądrego diabełka -Tak samo reaguje nasz umysł, gdy hejtujemy w internecie. Osoba hejtowana nie wyrządziła nam żadnej krzywdy, ale odważyła się mieć inne zdanie na jakiś temat, ładniej wyglądać lub mieć więcej pieniędzy.

Boże Maurycy… – otwieram ze zdziwienia usta – Ale ja nie mam żadnych pieniędzy! Wiesz przecież jak bidujemy w naszych podróżach! Wszystko jest wyliczone na styk! Zobacz ..nawet koszulki mi się już podarły …- spuszczamy z Maurycym smętnie swoje głowy, on jednak pierwszy bierze się w garść.

P7282260.JPG

 

Ciężko mi to przyznać 007… bo wiesz że sam jestem Twoim największym hejto-trollem, ale może chodzić o sexapil. – Maurycy nie jest w stanie spojrzeć mi w oczy. Z nerwów obgryza kopytka.

Wyciągam podręczne lusterko i zerkam. Jestem zdeterminowana, żeby dojrzeć ten seksapil.– Nie, to nie mogło oto chodzić. – Moja granitowa pewność zaskakuje nawet mnie samą.

No to została już tylko odwaga. Odwaga, którą nosisz w sobie. – Maurycy niemalże szepcze. Ciężko przechodzą mu przez gardło te wszystkie komplementy. Wyślę go później do sanatorium, żeby jakoś się biedaczek pozbierał. – ODWAGA DO WYRAŻANIA SAMEJ SIEBIE.

PISANIA O SEKSIE, PRZYGODACH, ŚMIANIA SIĘ Z SAMEJ SIEBIE. PODRÓŻOWANIA.

Ci Panowie tego nie umieją 007. Nie dają rady. Potrafią tylko hejtować i trollować. Pan Adrian został ośmielony przez Pana Pawła. Obaj zostali też podjudzeni przez broniące cię dziewczyny.

TO JEST WOJNA PŁCI 007.

Ale ja nie chcę z nikim walczyć, Maurycy!! Chciałam tylko podzielić się wrażeniami, emocjami, trasami. I tyle. Po to była ta grupa. Zadałam tylko pytanie.

SKĄD TO ZDJĘCIE?

Później chciałam podzielić się wrażeniami z trasy. Inni tak robili. Robimy też tak w innych grupach.

TATROMANIACY. TO PRZECIEŻ TEŻ I JA. PO SŁOWACKIEJ STRONIE WSPIĘŁAM SIĘ NA WIĘKSZOŚĆ SZCZYTÓW. GDZIE DA WCISNĘŁAM SIĘ TEŻ I ROWERKIEM. DAMKĄ, TREKINGIEM. MTB.

Przychodzi mi na myśl, że za chwilę rzucą się na kolejną kobietę, kolejną ofiarę.

Przypominam sobie o administratorze. To na pewno jakiś wspaniały człowiek, który kocha góry. Na bank!!!

Nie chcę go oceniać. Zgodnie z regulaminem mógł coś zrobić. Być może bał się stracić swoich szanownych hm …członków. Nie wiem. Przytoczę więc tylko treść naszej rozmowy w messangerze:

JA: hey hey dołaczyłam dziś do grupy Tatromaniacy i zostałam wykurwiona i zhejtowana przez dwóch jej członków – Adrian G. cały czas d o mnie pisze obraźliwe komentarze pod zdjęciem które zamieściłam – piszę zę jestem kurwa itp itd- co zrobisz w tej sprawie? wysuniesz jakieś konsekwensje? usunęłam zdjęcie bo miałam dosyć, a oni i tak nie dali mi spokoju – druga osoba to Paweł H. – co z tym zrobisz? jeśli nie dadzą mi spokoju będę musiała pociągnąć sprawę dalej – napisz do nich jakieś upomnienie czy co – czekam na twoją szybką reakcję!!!!!!Paulina Okoniewska
PAN ADMINISTRATOR:

Witam Masz jakieś print screany

?

Trzeba było zgłosić post

I my sprawdzamy to

JA:

nie zdążyłam bo kurwili mnie tak że nie wytrzymałam i usunęłam post – ale komentarze były typu: szuka klientów na usługi seksualne kurwa itd Adrian G. prześladował mnie szczególnie ostro …kto jest w tej grupie?
PAN ADMINISTRATOR:

Grupa na 73.000 osób

JA:

a może masz jeszcze gdzieś ten post w jakiejś historii? ja go usunęłam bo komentarze były bardzo obraźliwe..zapisałam sobie tylko nazwiska…

PAN ADMINISTRATOR:

Wiec różne osoby się trafiają

Bez dowodu nic nie mogę

Takie rzeczy się zgłasza a nie usuwa

JA:

ok to mój pierwszy taki przypadek także nie wiedziałam, boję się jednak że ci ludzie tzn ADRIAN G. i PAWEŁ H.będą mnie dalej prześladować więc wtedy ponownie się do ciebie zgłoszę bo jesteś administratorem – pod moim postem hejtowali też inne kobiety więc coś z tym chyba powinieneś zrobić; miało być o Tatrach nie spodziewałam się takich zboków; pozdrawiam

PAN A.:
Narazie nie ma postu wiec temat zamykam

JA:

sprawa jest! i temat nie jest skończony! ja go przynajmniej nie kończę pozdrawiam

PAN A.:

Obecnie na grupie nie na postu wiec nie mogę nikomu nic zarzucić

 

Maurycy!! Użyj swych diabelskich mocy. Sprowadź na nich klątwę górala!!! oraz odzyskaj mój post – wypalam jak głupia.

Przeceniasz moje siły sieroto. Odpuść. Pierwszy raz ktoś Cię tak potraktował.

Pierwszy. Naprawdę.

 

Na razie nie mam postu więc temat zamykam …- pisze do mnie administrator grupy TATROMANIACY pan Rafał

Poza tym nic. Chociażby jakieś głupie sorry…cokolwiek… nie przejmuj się… to pojedynczy przypadek w naszej grupie?

Bzdura. Piramidalna bzdura. po tym jak odnosili się do innych kobiet jestem 100% pewna że to nie pojedynczy przypadek.

Nieładnie Panie Rafale, nieładnie! Mam pan nazwiska mężczyzn, którzy rzucili się na mnie ze swoją nienawiścią, jak na ochłap mięcha. Mógł Pan ich usunąć z grupy. Zgodnie z regulaminem. No ale po co przepraszać kobietę podróżniczkę, która lata po Polsce i Europie jak szalona z rowerem i zachęca innych do podróży?! Podróży odważnych. Bezkompromisowych.

Albania. Szkodra. Rumunia. Transfogarska i Translapina. Alpy Julijskie oraz Kamińskie. Apeniny. Mavrovo. Macedonia. Czarnogóra. Węgry. Wzdłuż Dunaju. Bałtyk. Wzdłuż Wybrzeża. Park Słowiński. Bieszczady. Roztocze. A to przecież zaledwie 12 ostatnich miesięcy. Jeden roczek.

DSC07015.JPG

DSC09171.JPG

P4305697.JPG

DSC09896.JPG
P4305722.JPG

P5036196.JPG

P6020785.JPG

P5036253.JPG

P5015871.JPG

P7261822.JPG

nr 8.JPG

P4305665.JPG

P8033311.JPG

Tatry. No właśnie…

 

To tak traktuje się podróżniczki w grupie Tatromaniacy?! Brawo i jeszcze raz brawo.

Chapeau bas! Czapki z głów.

 

Uważajcie więc na siebie kochani miłośnicy Tatr! …wróg czai się wszędzie i udaje górala…. a kim jest naprawdę?

 

Na to pytanie nie ma szybkiej odpowiedzi. Lata analiz psychiatrycznych oraz długie godziny spędzone na kozetce u psychologa pewnie coś by dały. Trzymajmy kciuki za wszystkich trolli i hejterów. Bo potrzebują naszej pomocy i naszego wsparcia.

 

Biedaczyska……a może biedna ja….

P7241271.JPG

 

 

18 Comments

  1. ah…kochana jesteś moją ulubioną czytelniczką;-) trzymasz ze mną sztamę od początku dzięki Gosia;-) ja się nie poddam ..ale świat niech się dowie co to za tatro-hejto mania….pozdrawiam gorąco;-)!!!!!!

   Polubienie

 1. … a spróbuj w tych tatromaniakach zadać jakieś pytanie, to dopiero będą komentarze 🙂
  Ja tę grupę szybko opuściłem, bo tam „specjaliści i znawcy gór” tylko czekają, aby zionąć nienawiścią !!!
  … pozdrawiam serdecznie 😉

  Polubione przez 1 osoba

 2. „Trzymajmy kciuki za wszystkich trolli i hejterów. Bo potrzebują naszej pomocy i naszego wsparcia.” – wsparcia owszem, w oddziałach zamkniętych, elektrowstrząsów… czego jak czego ale trolla w towarzystwie „górali” to bym się nie spodziewał, a jednak ! z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że administratorzy stron niewiele robią, by oczyścić środowisko, rżną tzw. głupa, zawsze chodzi o kasę, trolle nabijają liczniki stron i to chodzi. czym się. j.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Właśnie to zrozumiałam .. Smutne 😱 ale tak już widocznie ma być.. Zresztą grupa która liczy ponad 70000 to wydaje się że jest coś… Tylko aktywność tam jakaś mała .. Głównie to chyba ci HEJTERZY.. Nie wiem może to jakaś klika czy co😜

   Polubienie

   1. tak faktycznie jest … niestety dziś sytuacja się powtórzyła choć komentarze byłe zaledwie lekko złośliwe ..chyba założę sobie własną grupę tylko jak tam mnie dorwą to się już nie pozbieram..;-) miłego wieczoru!!!!

    Polubienie

 3. No tak, wiadomo, że kobietę najlepiej zaatakować, odnosząc się do jej ciała i seksualności… Ręce opadają po prostu… Im jestem starsza, tym bardziej mnie przeraża wszechobecny seksizm, i to, jak bardzo jest wpisany w naszą kulturę, jak bardzo ludzie nie mają z tym problemu… Masakra. Pozytywne w Twojej historii jest to, że inne dziewczyny stanęły w Twojej obronie- prawda jest taka, że jedynym sposobem walki z tym jest solidarność i wzajemne wsparcie między dziewczynami. A Ty, Kochana, nie przejmuj się tymi frajerami i rób swoje- ci ludzie nie są warci sekundy Twojej uwagi! Miłego dnia! ❤

  Polubione przez 1 osoba

  1. Pewnie!!! Dlatego stwierdziłam się o tym napisać… Choć powiem Ci ze może dobrze ze usunęłam ten post.. Co tam były za wyzwiska 😱😱trwało to jakieś 30 minut!!! Koszmar… Ale najsmutniejsze jest to że z 20 kobit napisało do mnie ze zostało w tej grupie tak właśnie potraktowane… Pisali też i mężczyźni.. Szok!!! No nic…trzeba o t pisać-jedyna obrona😜💪 Miłego dnia kochana😉👊i uważaj na siebie 😘👊😉💪

   Polubione przez 1 osoba

 4. Dziewczyno, jakby człowiek musiał się przejmować tym wszystkim, to chyba z domu nie powinien wyłazić, słowa z siebie nie wydobyć i niczego nie komentować, oczywiście nie być na żadnych portalach…
  Szkoda na to życia, pisz, zwiedzaj, a ja chętnie czytam 😊

  Polubione przez 1 osoba

 5. Bądź silna i twarda, robisz świetną rzecz i niech patrzą i zazdroszczą ci co nie potrafią, a tylko kipią złością. Za kilkadziesiąt lat będzie co wspominać i opowiadać o tych wyprawach może wnukom, a o hejterach nie zostaną nawet wspomnienia. Powodzenia

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s