Perwersje prosto z Jamajki czyli po co ćwiczyć mięśnie Kegla…

 

P8243716.JPG

Jak zatańczysz do tej piosenki, to od piekła już się nie wywiniesz 007.. no fucking way!!!

Spadaj Maurycy…

Nie obchodzą mnie dziś frustracje mojego diabła. Właśnie nastąpił przełom w moim życiu. Odkryłam w sobie geny murzyńskie. Takie prawdziwe.

Byłam już na pierwszych zajęciach z PJ dance. Wkrótce idę na dance hall i nie poddam się dopóki nie nauczę się wywijać pupą jak rodowita jamajka!

P7251541.JPG

 

No tak…na razie nie wygląda to zbyt profesjonalnie…mówiłam już, że muszę się nauczyć?!

O Lucyferze mój złoty!! Ja już z nią nie mogę. A Władka ci nie daruję!!!

Jakiego Władka pytacie się?;-) A to taki mój jeden uczeń. Ulubieniec Maurycego. Musiałam odmówić mu dalszych lekcji, żeby móc chodzić na te lekcje wywijania pupą.

Maurycy uwielbiał Władka, bo uważał że jest w nim jakaś skaza, jakieś ukryte zło.

No taka piękna ofiara! Jeszcze chwila, jeszcze momencik, a by się wysypał. A tak nigdy się już nie dowiemy – rozpacza Maurycy popijając swoją ulubioną whisky z inkrustowanej dziewiczą krwią piekielnej piersiówki

Trudno – wzruszam ramionami. Postanawiam na razie utrzymać również w tajemnicy fakt, że postanowiłam zostać lifecoachem;-)

Kim jest coach?;-) To taka menda, co inspiruje cię do popełniania dalszych życiowych głupot. Jednak nie ma ryzyka, nie ma zysku. No risk no gain. Ten kto nie ryzykuje, nie żyje. Podobno…

Niepotrzebnie zbaczam jednak z tematu.

JAK ZNALEŹĆ MOTYWACJĘ DO NAUKI TEGO CHOLERNEGO ANGIELSKIEGO?!

Jeden mój profesor z uniwerku śmiał twierdzić, że trzeba znaleźć odpowiednią …PODNIETĘ.

Myślicie że był wariatem?! Skądże znowu kochani! Był szanowanym doktorem, tłumaczem oraz odnoszącym sukcesy biznesmenem. Twierdził, że czepiał się w życiu wszystkiego. I opracował pewną teorie…

Podobno jak mówimy o rzeczach wstydliwych lub tematach tabu to otwiera nam się w mózgu jakaś klapka. Neurony pracują intensywniej i w ten sposób może nawet utworzyć się nowe połączenie nerwowe, co umożliwi nam zapamiętanie słówka. Inaczej ujmując, trzeba mieć z wszystkim ciekawe lub przyjemne wspomnienia. Lub grzeszne i wstydliwe. Wytworzyć pewne skojarzenia.

Należy też dobrze znać samych siebie. Ja na przykład jestem typowym słuchowcem. A nawet słuchowco-kinestetykiem. Uczę się więc przez ruch. Nie potrafię wkuwać czegoś przez wiele godzin po kolei. Bo moja koncentracja spada do zera. Muszę odświeżyć neurony:

nr 9.JPG

oraz poprzez słuch

P9013848.JPG

Słuchaliście kiedyś, co w trawie piszczy?;-)

Słuchowcy uczą się języków obcych dosyć szybko. Ja zaczynałam od rozpracowywania tekstów piosenek. A później słuchałam ich w kółko jak maniaczka i wytwarzałam nowe połączenia.

I jeszcze jedno. I jeszcze. I znów.

Nie słuchałam jednak tekstów raperskich. Może to i dobrze, bo miałam wtedy 16 lat więc rezultatem byłoby połączenie nerwowe szerokości wezbranego Dunaju…

nr 8.JPG

Dlaczego mianowicie? Bo teksty raperów z Jamajki są ostre. Bardzo ostre. Tak ostre, że na TESKTOWO.PL nie ma tłumaczenia. Dodaj tłumaczenie – zachęca administrator. Jest jednak jeden ciekawy komentarz pod tekstem.

Murzyńska piosenka o ru….niu. Brak mi słów.

Częściowo rozumiem. Tak po prawdzie to mi też brak.;-) Tekst jest trochę ciężki do przetłumaczenia. Zawstydza nawet mnie, a to już coś…

Postanawiam jednak się z nim zmierzyć…z tekstem znaczy się. Zastanawiam się też głęboko na słowami użytkownika serwisu. Czemu on tak nie lubi seksu…hm …

Jak zostaniesz tym seksuologiem, to ja na znak protestu podpalę piekło – szlocha załamany Maurycy. Biedak nie ma już do mnie siły.

Płonące piekło. Dla takiego widoku warto umrzeć. Zaiste …

Dobrze, że Maurycy nie wie co tak naprawdę planuję…Jednak zanim piekło spłonie ja spróbuję przetłumaczyć chociaż jedną zwrotkę. Spróbuję nie nagrzeszyć za bardzo…

tekst brzmi tak.

Yuh pussy buff

Plus it squeeze like handcuff

Kartel ah you mi love

See it deh mi cock it up fu yuh ramp ruff

Til mi belly cramp up

Sshhh di climax begun

Bear sweat a run

Hold mi tight spice

Me feel like me ah cum

Mi nah let yuh go

So don’t let me done

Me two phone a ring and me nah ansa none

UFF…TO LECIMY…

 

Yuh pussy buff

pussy to ..cóż..coś co do seksu jest nam nieodzowne..bez tego ani rusz. Przynajmniej jeśli chodzi o Panie.

buff” oznacza polerować. Nie formalnie wzmocnić lub jako przymiotnik „w dobrej formie i z rozwiniętymi muskułami”

Aha…czyli Pani z teledysku ćwiczyła mięśnie KEGLA;-) i teraz może ich ładnie używać na tym Panu

 

MIĘŚNIE KEGLA..pomocna okazuje się jak zwykle wikipedia;-)

Mięśnie te otaczają ujście pęcherza (cewka moczowa), pochwy i odbytnicy, podtrzymują one narządy jamy brzusznej od dołu.

Wzmocnione i bardziej elastyczne mięśnie ułatwiają poród, zapobiegają opuszczaniu się narządów i wysiłkowemu nietrzymaniu moczu[3], zwiększają też satysfakcję seksualną kobiet[4]. Ćwiczenia te nie są mniej efektywne niż stymulowanie mięśni przepony miednicy za pomocą prądu elektrycznego, a wręcz przeciwnie, są zalecane, ponieważ nie stanowią tak wielkiego obciążenia psychicznego i czasowego dla pacjentek[5].

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86wiczenia_Kegla

 

Ja bym tam cię spokojnie do tego prądu podłączył – dogryza mi Maurycy.

 

Cóż..zupełnie nie wiem jak się odgryźć  więc wracam do tłumaczenia…

Plus it squeeze like handcuff – kolejny tekst potwierdza moją teorię.

Pani opanowała mięśnie Kegla oraz swoją „pussy” do perfekcji. Zaciska nią (squeeze) niczym kajdankami (handcuff). Panu się podoba.

Kolejna linijka jest bardzo ostra. Pozostawię ją bez komentarza, bo już mi się tam w grupie TATROMANIACY (czytaj: seksoholicy) nawymyślali, że zachęcam ludzi do seksu…

Smutne! Smutne jest to, że ich do seksu trzeba tak zachęcać…

007!!! za karę w piekle będziesz spowiadać wszystkie gwiazdy porno od lat 60-tych aż do twojej śmierci. Wszystko jest w Twoich aktach!!!

Zaczynam podejrzewać, że Maurycy jest prawiczkiem i trochę mnie to martwi…A wracając do piosenki…

Til mi belly cramp up

Pani dostaje skurczów. W brzuchu. Lub pod brzuchem. Raperzy śpiewają na zmianę…

Sshhh di climax begun

Bear sweat a run

 

Wszystko się zgadza. Pan ma też skurcze po których nadchodzi wyczekiwany finał. Pot (sweat) i odlot (run)

 

CLIMAX czyli orgazm.

 

007!!! użyłaś zakazanego słowa!!!

Maurycy, przyjmuję już od poniedziałku. Na którą zapisać cię na terapię?

Ja tam o seksie wiem tyle ile trzeba. Więcej mi naprawdę kulwa nie potrzeba – rapuje Mayrycy.

 

Me feel like me ah cum

 

Sprawa się przeciąga. Pan Raper pogubił się trochę w gramatyce.;-) Najważniejsze jest jednak to, że potwierdza całą akcję. Wszystko w porządku. Sprzęt działa.

Ale jak ładnie że zaczekał na partnerkę. Prawda? 😉 Na Jamajce wiedzą gdzie w trawie piszczy…zresztą na Roztoczu też;-)

 

Cum czyli kolokwialnie od come.

 

Come – przychodzić, dochodzić

Raperzy lubią seks więc dalej kombinują jak by tu jeszcze przeciągnać sprawę. Nie odbierają telefonów i próbują się skupić.

 

SKUPIENIE I ĆWICZENIA NA MIĘŚNIE KEGLA. Klucz do sukcesu w nauce. I nie tylko…;-)

P7241387.JPG

nr 5.JPG

A NA KONIEC SOBIE PORAPUJĘ…. CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO INTERPRETACJI…

 

Trzymaj swego dobermana na smyczy

choć skubaniec ryczy i ryczy

przytulnego miejsca szuka i szuka

żeby okiełznać swego malucha

trochę miłości by się przydało

a tu dobermanowi jedynie galopować się zachciało…

 

POWODZENIA W NAUCE WSZYSTKIEGO!!!;-)

P4025022.JPG

40 Comments

  1. Nie przejmuj się tymi drzewami☺️☺️ jeszcze ich trochę zostało 😘😘 czyli jesteś wzrokowem😘👍 to całe szczęście bo masz święty spokój z raperami😜😜 pozdrawiam serdecznie… Masz też bloga?

   Polubienie

   1. pewnie;-) sorki zapomniałam!!! tyle mam na głowie swojej czorciej;-) taaak!!! powinno być w własnym charakterem pisma bo jeśli jesteś wzrokowcem to tylko tak Twój przeciążony mózg to zapamięta;-) pozdrawiam serdecznie kochana!!!!

    Polubienie

 1. Świetny wpis. Zaprosiłaś do interpretacji ale pozwolę sobie unieść się chwili inspiracji…
  /Podoba mi się / taka / nauka /
  Co prawie wszystkie / zmysły / porusza /
  I do niczego / nie jestem / zmuszony /
  Wolny jak pies / ze smyczy / spuszczony /
  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

  1. haha!! świetne Paweł;-) Dobermany też potrzebują wolności i swobody;-) oraz przestrzeni do działania…pięknie to ująłeś o tych zmysłach;-) chyba faktycznie o to chodzi …żeby zmysły były wyostrzone i na edukację nastawione…tak jest łatwiej, przyjemniej i bardziej podniecająco jeśli mam być szczera;-) pozdrawiam serdecznie i pisz dalej wiersze!!! miłego dnia;-)

   Polubione przez 1 osoba

  1. yees;-) My blog must seems to you a little silly now …with all this „buffing”;-) hm;-) but talking about dancing classes I’m not sure if I’ve got a talent after yesterday’s sessions- I could clearly see the message in the instructor’s eyes: „stay at home next time 007;-))” anyway, thanks for reading ad wish you a nice Thursday Cal 😉

   Polubione przez 1 osoba

   1. Well your blog has an „air of mystery” to it combined with risqué situations, and I like the „what is going to happen next?” vibe that I feel when reading your posts, so no it doesn’t feel silly 😉 Well it just takes some practice and repetition and a great instructor and a bit of rhythm, but I wish I could see your dancing since I bet it’s better than you believe it is 😉 Have a great Thursday Paulina!

    Polubione przez 1 osoba

   2. might be …;-) my dancing instructor told me that it’s not bad but I need to practise more;-) I’m ~quite good at bacchata and salsa and poor at samba;-) from next week some Jamaican dances …will I catch up?! hopefully!!! have a great weekend Cal!!!

    p.s. if I dare I’ll record a video with myself dancing…;-) are you a good dancer yourself?;-)

    Polubione przez 1 osoba

   3. I bet you will catch up 007, and it’s nice to hear that you are good at bachata and salsa 😉 Have a great weekend Paulina!

    P.S. Yes I dare you to record a video of your dancing, I would love to see it! I think I’m a good dancer, but maybe someday you will see my dancing and can judge for yourself 😉

    Polubienie

 2. Twój RAP the best! 😀
  Super jest być słuchowcem, niewielki procent ludzi ma ten dar, i rzeczywiście szybciej się uczą. Ja niestety jestem totalnie wzrokowcem, ale do języków akurat zawsze miałam smykałkę 😉 I od pewnego etapu też się uczę już słuchając- muzyka, filmy, seriale- generalnie język trzeba chłonąć! 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  1. chłońmy wszystko jak leci;-) w końcu żyje się tylko raz!!! w sumie to nachwaliłam się tak że jestem słuchowcem, a wczoraj jedna Pani na tańcach powiedziała mi że chyba słoń mi na ucho nadepnął;-) hihi;-) ale wiem też z doświadczenia że każdy mam lepsze i gorsze dni;-) a języków nauczyć się na pewno tylko musisz robić odręczne notatki i wzrokowe skojarzenia- to pomaga wzrokowcom…a i jeszcze pewnie ci pomoże jak ogarniesz przestrzeń wokół siebie …u mnie jest wieczny bajzel;-) dobra to idę posprzątać hehe;-) miłego dnia Agnieszka i bierz się za naukę – przepytam cię w następnym tygodniu!!!! 😉

   Polubione przez 1 osoba

  1. haha;-) taaak…teraz mam juz kolejny przypadek;_) c’est la vie;-) właściwie to już moja dewiza: najpierw robię, potem myślę, żałować będę na starość jakich jeszcze szalonych rzeczy nie udało się popełnić;) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia;-)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s