NARZECZONY Z DUBAJU czyli KOCHANEK MULTIMILIONER….

 

P9300575.JPG

Dionizy, akta Okoniewskiej, natychmiast!!! – drze się Mr Lucyfer, władca piekła. Jest nie w humorze bo jego trener personalny zalecił mu ćwiczenia yogi. Pan Czeluści piekielnych po założeniu kopytka na swą czorcią szyję dostał takiego skurczu w lewym rogu i prawym pośladku, że może siedzieć jedynie lewym półdupkiem. Oraz od Dupków innych wyzywać….

Co ta kretynka wyprawia co wieczór…albo perwersyjne latino albo tańce jamajskie …i te jej kolejne zboczone legginsy!!! jeszcze filmiki w nich nagrywa….i jeszcze sierota marzy żeby obejrzeć fawele w Brazylii….to już przechodzi ludzkie pojęcie- jęczy Lucek rozmasowując prawy półdupek

P9200293.JPG

W końcu jest z piekła rodem Szefie. A może by tak wezwać masażystę? – dopytuje się zmartwiony asystent piekielnego władcy.

Ten palant jest na urlopie. Wprowadzenie urlopów w piekle to był błąd mojego życia. – Lucyfer spluwa siarczyście na swoje lewe kopytko po czym zaczyna polerować je przygotowując pod popołudniowy pedicure- Na którą zamówiłeś mi pedikiurzystę, Dionizy?

Na 5 szefie. Przesunąć?- Dionizy przełyka nerwowo ślinę i pociera swój pokaźnych rozmiarów brzuch. Szef jest dziś naprawdę nie w humorze. A jego już zaczyna boleć żołądek.. Oraz przyrodzenie…

Kurwa!!!! Dionizy!! O piątej leci N jak Nienawiść, a potem S jak Seks…jak mogłeś zapomnieć?!

Wstawimy telewizor do SPA szefie – zapewnia przestraszony Dionizy – a wracając do 007…

ja pierdolę…co za dzień. Nie ….- Lucek jęczy jakby zaraz miał dostać menstruacji, a Dionizy dwoi się i troi żeby zaspokoić jego żądze…

Szefie mam!! Mam…. Naślemy na nią wyznawców Allaha.

O to to …oooo – Lucyfer dostaje orgazmatycznych spazmów, bo właśnie zaczyna się N jak Nienawiść, a Dionizy i tak będzie wszystko musiał zrobić przecież sam.

Korporacja piekielna jest gorsza od piekła. Zaiste….

 

A TYMCZASEM NA ZIEMI…

BING, WIADOMOŚĆ Z INSTAGRAMU

Witam cię moja droga. Otrzymałem prośbę o twoją przyjaźń. Zresztą myślę, że już o mnie słyszałaś.

SHAKIRA?- cieszę się jak dziecko. O niebiosa!!! w końcu ktoś mnie tańczyć nauczy! 😉

„Prośba o przyjaźń” brzmi coś za bardzo po arabsku. Zaciekawia mnie to …porzucam tworzenie biznes planu. Mówiłam wam już, że mam genialny pomysł i już wkrótce dorobię się kupy szmalu?! Nie!??

kupa kasy.JPG

Jestem Prince Fazza Mohammed 8. Fazza znaczy odważny – reklamuje się dalej mój księciunio. Ma 35 lat i jest …multimilionerem!

Uwielbiam konie i loty moim prywatnym odrzutowcem. Przed Allahem wszyscy jesteśmy równi. Jestem po prostu człowiekiem.

Mój księciunio!!!! Dzięki Ci Boże drogi!!! Znalazłam kogoś kto zasponsoruje mój szalony pomysł biznesowy!!! o niebiosa!!!! Chociaż szkoda mi tej Shakiry…może następnym razem?;-)

P9200120.JPG

 

Dubajskie piekło! – rozmarza się też Maurycy- czekaj! – mój diabeł z ogromnym przejęciem wertuje Koran- Ile to tych dziewic było w nagrodę?! Okłady z młodych piersi …ech…

Zerkam w dół i oddycham z ulgą. Nie grozi mi bycie prostytutką w dubajskim piekle. Przy moich gabarytach…

P9300585.JPG

Przywołuje się do porządku Maurycy Mendowski. Jesteśmy katolickimi demonami przecież! – strofuje mojego diabełka moja wierna anielica.

KLEMENTYNKO…ale prywatny odrzutowiec i 007 jak trzynasta żonka Prince …no mielibyśmy ją w garści już na wieki!!!

BING!!!. To prince. Klementyna drżącą ręką otwiera wiadomość.

Szanuje innych ludzi i ich kultury. Nie przeszkadza mi to, że jesteś biedna. Tylko nie wolno mi żartować z religii.

A mi wolno? hm ….Księciunio nakrył mnie jakimś islamskim radarem czy co….jak się dowie, co ja wypisuję to z lotu odrzutowcem będę nici. Może nawet pisząc ten artykuł ryzykuje życiem? Cóż w końcu zawsze chciałam być reporterem wojennym. A skończyłam jako nauczycielka. Los zawsze okrutnie z nas drwi.

Hahahaha – Maurycy tarza się ze śmiechu po podłodze.-A to jaja!!!! jemu nie przeszkadza że ty jesteś ta dziadowinka. Ale ci się księciunio trafił. Trzymajcie mnie.

Klementynka podaje Maurycemu sole trzeźwiące, a mnie lekko klepie po ramieniu w akcie pocieszenia. Lub po prostu chce mi wybić głupoty z głowy, a dosięgnęła tylko do ramienia.

Księciunio. taaaak Na pewno. Podejrzewam, że ktoś robi sobie z ciebie jaja 007. – Klementynka wzdycha z politowaniem.

Też tak podejrzewam. Proszę o selfie bo chcę się przekonać na ile stać tego matoła co to się pod mojego księciunia podszywa.

 

BING. Jest. Księciunio jak bum cyk cyk. Na Allaha!!! jaki przystojny….

IMG_20180924_013859_903

Czekaj…czekaj …kochana …sprawdźmy go w necie. Przy twoich życiowych głupotach to wszystko jest możliwe.

PRINCE FAZZA….łamie serca na insta. – głosi artykuł w necie. Są zdjęcia. Mnóstwo zdjęć.Wszystko się zgadza….o cholera jasna!!!

Oczywiście oficjalny profil księciunia to ponad 6 milionów followersów, a nie jakieś tam marne kilkaset. Ale może księciunio ma już dosyć popularności i chce sobie po prostu z kimś pogadać i pisze do mnie mój monarcha z nowego profilu?

Poza tym selfie, które przysłał mi mój multimilionerem nie znajduje się na jego oficjalnym profilu insta. Skąd ten skubaniec ma selfie princa Fazzy?! Coś mi śmierdzi …

Oczywiście nie wierzę, więc dopytuję się księciunia po co mu takie minikontko na insta. Kim tak naprawdę jest?

Musisz uważać! wiele osób podszywa się pode mnie…nie jestem dumną osobą, a ty nie masz się czego wstydzić

Ale się przygotował skubaniec!

To co Mr Prince porabia w poniedziałkowy poranek? – dopytuję się zaciekawiona.

Wybieram się dzisiaj do sierocińca, żeby pomóc dzieciom. Uwielbiam pomagać. To cel mojego życia.

O żesz!!! Księciunio prosto z bajki, który pomaga sierotkom, wspiera potrzebujących oraz zabawia szalone blondynki na necie. I pisze wiersze…

Jeśli to jakiś oszust, nie będzie wiedział co siedzi prawdziwemu księciuniu w głowie. Nie będzie znał jego myśli, pragnień. Nie będzie potrafił zanurzyć się w jego intymności….nie będzie potrafił zinterpretować wiersza.

Prośba o wiersz zbija mojego pięknisia z tropu. Następuje cisza. A może księciunio wybiera właśnie hostessy na swoje kolejne przyjęcie i stracił zainteresowanie głupią blondynką i jej demonami?

Cóż…Mr Prince ma wiele fałszywych kont. Wielu chciałoby być nim ….w to nie wątpię.

I jest odpowiedź. Wiersz „Think a little” jest ulubionym wierszem księża Fazzy.

Zanurzam się w jego otchłaniach. Boże …jak ja dawno nie czytałam poezji! Zaciekawia mnie jedna linijka. Proszę mojego księciunia o interpretację…

Wszystko jest w słowach Allaha kochanie.

Kochanie zbija mnie z pantałyku. Czy to naprawdę mój księciunio?! A Dubajczycy mają podobno taki szacunek do kobiet! Hm …

Zaufaj Allahowi….

Ale ja nie ufam nawet swojemu katolickiemu diabłu proszę Księdza!! tfu…znaczy się proszę Księcia…

Z Allahem mam lekko na pieńku po Albanii i Kosowie więc wolę już nie ufać kolejnemu guru…

Nie wierzę Ci. Kim naprawdę jesteś? Kim? czy jesteś kimś ze świty Fazzy? kimś z Pałacu?

Think a little. Pomyśl proszę. To tak jak w wierszu. A masz gmaila kochana?

tak mam gmaila, hangouty, facebooka, insta i różne inne wybryki natury.

oraz księciunia …

Ktoś tam gdzieś marzy żeby nim być. Ma jego selfie oraz przejmuje jego myśli. Być może już nawet sam nie wiem kim jest. Zakłada media, bo chce być podziwiany, kochany?

Przyganiał kocioł garnkowi – Maurycy wali mnie garnkiem po głowie. Dobrze że mam jego to przynajmniej nie zwariuję tak szybko. Czego i życzę księciuniowi. Oraz wszystkim jego naśladowcom…

 

TYMCZASEM W PIEKLE…

P9300581.JPG

Dionizy, do mnie kurwa!!! – drze się Pan Czeluści Piekielnych Lucyfer III podtykając pod nos Dionizego zeszpecone kopytko- Schrzanili mi pedikur sam popatrz – Lucyfer szlocha na głos. Jest naprawdę w rozsypce … wiek średni dopada też w piekle …oj tak…

Do najgorętszego kotła z nim szefie?– pyta niepewnie Dionizy. Drży mu lewy pośladek i prawy róg. Jak Lucyfer dowie się, że malwersował pieniądze za piekielny prąd i wyłączył część kotłów … to sam tam trafi. Lub skończy jak Okoniewska.

Nie …wrzućmy go dziś do potrawki lunchowej. Opatentujemy nowy przepis – w Lucyfera wchodzą nowe siły – Pozatym ta cholerna 007….

Szefie, gadałem dziś z asystentem Czyngis-chana, wie Pan, nowego przewodniczącego rady piekielnej w islamskim piekle …proponuję się odejście od kanibalizmu. To już jest passe- macha z wstrętem wypielęgnowanym kopytkiem Dionizy sugerując że pomysł jest ….no cóż…

Kto ci robi pedicure Dionizy? – Lucek nie słucha już swojego asystenta. Zawistnym czorcim okiem zerka na cud kopytko.-  Gadaj natychmiast kto?!

A szefunciu…to taki nowy koleś ….Satanico Pedantico Make up Artist nr 666.

Umów mnie do niego albo sam trafisz do tego kotła – syczy wściekły Lucek- A…. i nastaw jeszcze Okoniewską na piekielnym wizjerze. Jest lepsza niż S jak SEKS. – komentuje swoją ulubioną telenowelę piekielny władca.

Lucek rozsiada się wygodnie w swoim czorcim fotelu wymyślając na mnie kolejne pułapki.

Rzucimy ją do Brazylii …prosto w favelle…tam se potańczy jak jej zagrają – rechot Lucka niesie się po całym piekle, a ja przewracam się nerwowo na drugi bok….

Brazylia …ech ……

 

P9300575.JPG

54 Comments

 1. Pamiętam jak ciotka próbowała mnie kiedyś swatac z pewnym HASANEM. Też gościu miał firmę, opiekował się sierotkami i był nieziemsko przystojny. Potem się okazało, że cwaniak i pies na baby. Tak skojarzyłam teraz czytając Twój wpis. Nie ma co allahom wierzyć, szybko zakładają kobietom „kapelusze”. Choć nie chcę nikogo, ani żadnej wiary przez to umniejszac, ani obrażać.
  3maj się ciepło i uważaj na siebie! Ściskam! 😘

  Polubione przez 1 osoba

  1. dokładnie kochana!!! po Albanii wiem że to są psy na baby…szczególnie te bardziej „europejskie” ciągnie wilka do lasu czy jakoś tam hehe …a co do Hasana, to przypomina mi się taki przewodnik z Turcji… nie przeszkadzało mu że byłam z chłopakiem i tak mnie rwał! w sumie to rwał wszystko …ech księciunio tu i tam 😉 pozdrawiam i miłego weekendu Monia;-) buziaki!!!! p.s. babcie nie zawsze mają rację;-) dobrze że wiedziałaś swoje!!

   Polubione przez 1 osoba

   1. To trzeba im oddać! Że są nieziemsko przystojni. Miałam tu jednego takiego na integracyjnym kursie niemieckiego. Nie miałam pojęcia, że takie cuda w ogóle po ziemi chodzą! !! Trener koszykówki, wysoki, ogromne czarne oczy, inteligentny ledwo z życiem uszlam po tym kursie 😅😅😅

    Polubione przez 2 ludzi

   1. Miłego weekendu 😉👋a noc miałam bo ciężko bo cwiczylam nowy układ taneczny .. Premiera już wkrótce . 😁💪Z góry zapraszam na Facebooka lub you tuba Jak wyjdzie źle to przyjmijmy że to był żart hihi pozdrawiam serdecznie Paulina 😉👋😘😀

    Polubione przez 1 osoba

  1. Haha 😂😂faktycznie nie przypomniałam tych rogów… Te diabły zaczęły żyć własnym życiem… Tak jak zresztą i moje media 😘😁pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu 😉💪dzięki za przeczytanie i do usłyszenia 🎉😇

   Polubienie

 2. Układ z księciuniem nigdy nie kończy się dobrze. To ty masz być księżniczką, wtedy podział ról jest prawidłowy. Wyobraź sobie, że dochodzi między wami do zbliżenia, on nachyla się sugestywnie, a ty podniecona, zachowując resztki trzeźwości umysłu, pytasz „masz…?” „Mam”, odpowiada księciunio, dumny, że przygotował się na każdą sytuację. Sięga do kieszonki… wyjmuje lusterko i przegląda się w nim z upodobaniem.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. 🤣🤣🏆🏆Ale mi humor poprawilas 😁😘👍😀genialne!! Twój Scenariusz jest super!!!! Ja myślę że z kieszonki wyjmuje jeszcze grzebyk i brylantyne.. O rany..tak…widze ta sytuacje 😁💪genialne pozdrawiam i życzę miłego weekendu kochana 😘😘 jakbyś miała jeszcze jakieś skojarzenia to dawaj… Czuję że może być gdzieś tam jeszcze kilku ksieciuniow hehe

   Polubienie

   1. bez celu najlepiej;-) jak zaczynamy mieć te cele;-) to wszystkiego się odechciewa …targety potrafia człowieka wykończyć;-) ja lubię to co robię i może dlatego robię hehe tak a masło jest maślane;-) a ty lubisz swoje życie?;-) pozdrawiam serdecznie, dzięki za przeczytanie i miłego dnia!!!!! Paulina

    Polubienie

  1. legginsy biorę z jakiś promocji z internetu;-) bo jak idę do sklepu to nic nie mogę sensownego wybrać;-) ale się śpieszę i kupuję co popadnie hehe;-) pozdrawiam serdecznie Agnieszka i będę nadal wierzyć w bajki;-) p.s. a tak na marginesie to jak chcesz sobie „poczatować” z różymi ciekawymi ludźmi to polecam instagram 😉 wspaniale źródło wiedzy o człowieku;-) miłego wieczoru!!!!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s