Kara… czyli za co zabulę 20,000 złotych…?

 

Dionizy!!!! dlaczego 007 jest znowu topless?! Tańce na facebooku miały zastąpić te jej rozbierane sesje! Co jest do stu diabłów!?– drze się Mr Lucyfer, okrutny władca czeluści piekielnych.

Nie mogła się powstrzymać bezwstydnica jedna!!!! Maurycy jest już na najsilniejszych czorcich dragach ….obawiam się Szefuńciu, że będziemy go musieli posłać na wcześniejszą emeryturę.

Dionizy, piekielny asystent Lucka, jest cały rozdygotany. Spluwa nerwowo na kopytko, po czym przeczesuje nim diabelską grzywkę…

EMERYTURY?! Byłem tak naćpany, że nie pamiętam, iż wprowadziłem w piekle emerytury?! – Lucek jest również w kompletnej rozsypce. Jak brał udział w job interview na piekielnego władcę liczył na krew, flaki i coniedzielne rzezie. Tymczasem musi zarządzać…

Oj władco najjaśniejszy. To ta menda Szatan Lucyferski Junior II wprowadził przed Szefem – Dionizy rozkłada bezradnie ręce.-. Nic nie dało się zrobić. Uparł się czort jeden. Dobrze żeśmy go …hm ….obalili – czorci asystent nerwowo zerka w stronę Lucka -. A kto rekrutował Szefa?

Jakaś kretynka…Kusicielka nr 657, kocioł 10 poziom 4.

aaaa..znam laskę…w sumie nic ciekawego w porównaniu do naszej Beatrycze.

Nie musisz mi ciągle przypominać, że miało ją już całe piekło – syczy wkurzony Lucek. Jego kochanka to wystrzałowa laska, fakt. Wiele diabłów miało okazję się już wstrzelić – a wracając do 007 Słuchaj …czy ona nie chciałaby przypadkiem do Mam talent? Albo do You can dance ….??

Tańczy nadal źle …myśli szef, że by ją chcieli?

PA060799.JPG

Cholera wie …jak już uwierzy, że jest kolejnym wcieleniem Micka Jaggera to kto wie …- wzdycha Mr Lucyfer ssąc namiętnie swoje nowe kopytko. Nowy terapeuta zalecił mu ssanie piekielnej stópki co najmniej 3 razy w tygodniu. Ten niemowlęcy odruch ssący ma go uspokoić i wyciszyć. Lucek, jak powszechnie wiadomo, nigdy w łonie matki nie był, bo narodził się przecież z praognia z 9 kręgu piekła. Nie wie, co to pępowina. Nie wie, co to szpitale. Nie wie co to strach. Generalnie nie wie nic…

Szefuńciu – kombinuje dalej Dionizy – a gdybyśmy tak dali jej możliwość większej promocji .. …może tak by ją shejtowali, że wszystkiego by się jej odechciało?

eh…. ona nie jest taka głupia na jaką wygląda. Tej kretynce nawet hejty za bardzo nie przeszkadzają. Ile ja ci płacę do cholery?! Myśl, kulwa, myśl.

Dionizy obgryza nerwowo kopytko. Jemu terapeuta nie zalecił ssania. Zalecił mu zamordowanie szefa, ale przewodniczący rady piekielnej nie odważył się jeszcze ….jeszcze nie.

Mam, szefie, mam!!!

No kulwa, co młasz? – MR Lucyfer tak już zmiękczył kopytko, że za chwilę może nie dać rady na nim chodzić. Kopytko, miękkie jak pupa niemowlaczka, uelastyczniło się już bajecznie także …

Jestem genialny szefie, zresztą to szef mnie natchnął. Przebywanie w towarzystwie szefa….

Liznij ze kopytko, zostaw w spokoju mój odbyt …no to co masz?!

Wpędzimy ją w koszta …hehe… tego przecież 007 boi się najbardziej …

 

A NA ZIEMI …BING. WIADOMOŚĆ Z INSTA.

Dzień dobry moja droga. Skoro mnie obserwujesz to trafiłeś na mnie, bo tak tego chciałem.

007!!! z kim ty jeszcze masz kontakt z tych zaświatów!!! gadaj kulwa!!!

Maurycy, diabełku mój złośliwy, przysięgam na moją świętej pamięci babcię że z nikim!!! naprawdę z nikim …

A jednak …W końcu pisze do mnie sam Maciek L., specjalista od marketingu i social media. Bóg instagramu…

Obojętne czy dopiero wchodzisz w świat social media, czy jesteś już doświadczonym wyjadaczem…

007 …weź to wyłącz to jakiś kretyn! Ja chcę księciunia!!!! – Maurycy zakochał się w Dubajczyku, a raczej pociąga go ich piekło i sępi mi od kilku dni nad głową…

Nie mogę wyłączyć, nie wiem czemu, dłoń lekko drga mi nad klawiaturą, lekko drętwieje. Poza tym czuje wyraźne pulsowanie w lewej skroni. Jest to dziwne. Bardzo dziwne….

Maciek L. bredzi dalej…

Przez co zyskasz większą rozpoznawalność, więcej ruchu i podbijesz swoją popularność ….bla bla bla brzmi to dla Ciebie dobrze? Nie obrażaj się i nie złość, że pisze do Ciebie w tak bezpośredni sposób, ale widzę w Tobie duży potencjał …

Ha! domorosły psycholog się znalazł. Już ja bym go w piekle na najgorętszej wędzarce uwędził…

Maurycy, wędzicie grzeszników w piekle?!- pytam przerażona bo boję się, że to mnie właśnie czeka…

Ech, stara co my tam z nimi nie wyprawiamy. Dla marketingowców będzie nawet osobne piekło za sto lat …007!!! nie wyciągaj od mnie już nic więcej…

Maciek L. bredzi jak opętany. Kończy wiadomość: Odpisz koniecznie co o tym sądzisz

Chce wyrzucić telefon przez okno samochodu, ale nagle znów drga mi prawa skroń. Bezwiednie odpisuję.

Sadzę że chce znać koszta bo czuje że to drogie będzie …hehe

Uważam że mogę się cenić, bo nie sprzedaje obserwujących tylko usługę, która umożliwia ich pozyskanie.

Tak…jak kilka osób na facebooku proponowało mi reklamowanie zdrowotnych koktajli, a moje niewinne pytanie:

TZN MAM TE KOKTAJLE SPRZEDAWAĆ, WCISKAĆ INNYM NA MOIM KONCIE TAK?

….spowodowało ostrą reakcję…

CZY TY WOGÓLE WIESZ CO TO JEST MULTI LEVEL MARKETING kochana? MY NIE SPRZEDAJEMY. ANI W ZĄB. TO TYLKO CHODZI O ZDROWY STYL ŻYCIA …

PA050690.JPG

 

ojoj!!!!

Maciek bredzi dalej. Tłumaczy mi jak to działa. Za swoje działania na instagramie chce 500 złotych miesięcznie. Skroń mi pulsuje i ręka drży. Jednak mój strach przed kosztami jest większy niż wodospad Niagara oraz głębszy niż piekło.

Możemy też wzbudzić zainteresowanie u osób, które obserwują konkurencję.

CHOLERA …KTO JEST MOJĄ KONKURENCJĄ DO JASNEJ ANIELKI?!

Pomroczność jasna dopadła po 30-ce 007?! – drze się wkurzony Maurycy. – całe lato cierpię na tych twoich pożal się Boże sesjach …ech …sklerotyczka!!!!

aaaaaaaa!!!!!Tzn u fanów nudystów?! – Wyrywam się. Biedny „specjalista” Maciek L.chyba jeszcze nie wie, że się rozbieram …

PA060825.JPG

PA060831.JPG

słucham?! -Maciek jest odrobinę zbity z tropu, ale mężnie brnie dalej i uparcie pierze mój przeciążony, zrozpaczony mózg.

Przerywam. Mam dosyć tych bredni.

A you tube? Tym też się zajmujesz?

Nie moja droga – pada dziwna odpowiedź specjalisty. Brew znowu drga mi nerwowo. Może za dużo tego roweru i tańczenia? Brakuje mi magnezu czy kulwa jakiegoś cyjanku?!

Cynku bidulko – głaszcze mnie po kolanku Klementynka.

Dzięki kochana – całuję Klementynkę w czółko i pisze do superspecjalisty Maćka L.

To kiepsko– odpowiadam – insta to prosta sprawa, a promowanie innych mediów?

O rany… a co jak przegrzał mi się mózg?! Ratunku!!!!! stąd te skurcze w brwi?

Sam nie jestem w stanie ci w tym pomóc. Mam agencję PR, która się tym zajmuje …

TAK …MA MEDIACH TO BARDZO MODNE …KOGOŚ TAM MIEĆ. ZAWSZE JEST JAKAŚ HANIA CZY HENRYK, KTÓRY JEST „MOIM BLISKIM ZNAJOMYM” I JEST SPECJALISTĄ W ZAKRESIE ROBIENIA MNIE W BAMBUSA. SPOKS

Pełna opieka obejmuje digital media i tradycyjny PR…– idzie w zaparte Maciek L.

Ten tradycyjny PR to że ktoś będzie stał pod blokiem z transparentem „ 007 is the best i żre ekologicznie”?- dopytuje się rozemocjonowany Maurycy – nie idź w to. Widziałem jak Heniu, wiesz ten z drugiego piętra mało nie dostał zawału jak wyszłaś ostatnio w nowych leginsach. Chyba nie potrzebny ci ten cały PR ….

PA050644.JPG

Mogę cię skontaktować z moją przyjaciółką…ale tanie usługi to nie są ..

A NIE MÓWIŁAM KOCHANI?!

20,000? – pytam nieśmiało a ręka drży mi wymownie…

strzelam jak kulą w płot?

coś koło tego. Znaczy się miesięcznie

a raczej trafiam prosto w sedno…

IMG_20181006_130824.jpg

NIE WIERZĘ. BREW JUŻ PRAWIE ROZSADZA MI CZACHĘ. A JAK MI MÓZG WYBUCHNIE?! 20,000 tysięcy?! Czego do cholery? Rubli? Przed dewaluacją?!

ok…tylko chyba widzisz Maciek, że ja jestem osobą prywatną, a nie milionerem z Dubaju?

Ano słowa o księciuniu 007!!! Ty tak go perfidnie olałaś, a ja tak liczyłem na te dziewice!!!! – wali mnie garnkiem po głowie w akcie diabelskiej zemsty Maurycy.

Jak nie widzisz to zerknij na moje inne media i daj znać czy coś tam dla mnie macie.

Będę w biurze to na spokojnie rzucę temat na forum.

 

Taaaa.. a jak jak będę w piekle to będę wciskać takie bzdury innym. Czy biuro Maćka jest wielkości mojej sypialni czy może większe odrobinkę?;-)

Na oficjalnym profilu Maćka L. nie ma adresu tego biura, nazwy firmy ani w sumie nie ma nic.

Bo Maciek jak Lucek gra na moich emocjach. Ma jakiś programik to doklikiwania followersów i tyle. Może zostawi też kilka komentarzy. Nie wie co to piekło. Nie wie co to you tube. Nie wie co to podróże.

GENERALNIE NIE WIE NIC.

Nagle przegrzany mózg na coś tam wpada.

A może to piszą do mnie cały czas z tego piekła?! Maurycy, Maurycy …Klementynka ….pomóż!!!

Następuje olśnienie, po czym zapadam w śpiączkę. Tzn do wtorku rana kiedy to Klementynka wali mnie wałkiem do ciasta po głowie.

WSTAWAJ 007. JACYŚ UCZNIOWIE PRZYSZLI.

OBY TYLKO ONI COŚ WIEDZIELI – modlę się w duchu …

 

A TYMCZASEM W PIEKLE …

Kurwa …zorientowała się … – Dionizemu opada piekielna szczeka ––szefuńciu i co teraz z tą grzesznicą? Galery?

Jakie galery kretynie przecież 007 jeszcze żyje …

A jak się święty Piotr dowie, że tak ingerujemy?! – Dionizy spocił się cały i trzęsie się już jak świeża galaretka.- Boziu, Boziu …co robić co robić?!

Imię Pana Boga wypowiedziane w piekle nie mogło nie wywołać pewnego poruszenia. Mr Lucyfer rzucił widłami w piekielny wizjer, roztrzaskując przy tym moje górskie topless na kawałki.

Panika jaka zapanowała w otchłaniach piekielnych dociera do jego najdalszych zakamarków. Hieny piekielne wyją i szydzą, a najgorętszy kocioł rozlewa się uśmiercając kilka diabłów niższej kasty ….

a ja rozbieram się dalej dostarczając piekłu kolejnych rozrywek….

PA071119.JPG

 

P.S. NIE PISZĄ DO MNIE Z PIEKŁA. TYLKO SKĄD?;-) CHYBA Z JAKIEJŚ FIKCYJNEJ AGENCJI PR, A MACIEK L. ………..JUŻ SIĘ NIE ODEZWAŁ BO OKAZAŁAM SIĘ TROCHĘ MNIEJ NAIWNA NIŻ MOŻNA BY SĄDZIĆ PO MOICH ZDJĘCIACH. ZACZĘLI MNIE NAWET DOKLIKIWAĆ Z RÓŻNYCH INNYCH AGENCJI. TAKICH Z CZERWONYMI FIRANECZKAMI W OKNACH. CO Z TEGO WYNIKNIE TO PIEKIELNE POJĘCIE PRZECHODZI …..ALE Z GÓRY ZAPRASZAM NA KOLEJNE PRZYGODY 😉

UDANEGO DNIA KOCHANI!!!!!

 

59 Comments

   1. hahahahaha!!! Agnieszka !! ale tekst;-) naprawdę tak mówiła?! muszę chyba odświeżyć znajomość z Anią;-) a raczej z autorką;-)życie jest przewrotne a mężczyźni sa wzrokowcami …fakt;-) tylko mi się topless już znudziło, a tańczyć jeszcze nie umiem hehe …co radzisz dalej robić? buziaki i cudownego dnia!!!!!!

    Polubione przez 1 osoba

   2. No raz tak powiedziała, jak tam coś nie poszło po jej myśli- ja w dzieciństwie czytałam „Anię” w kółko, znałam na pamięć wszystkie tomy 😉 No nie wiem, co Ci doradzić, Kochana, w tej podbramkowej sytuacji, może wyskakuj ze spodni w takim razie? 😀 😛 Również fantastycznego dnia Ci życzę! ❤

    Polubione przez 2 ludzi

 1. Po pierwsze i roweru i tańca nigdy za mało. Dlatego tańcz i śmigaj, ile tylko chcesz, a po drugie widać, że czujesz się przy tym, jak ryba w wodzie. Hejtami się nie przejmować, bo ludziska zawsze będą gadać, a w promocji to same szatany, wariaty i naciągacze. 😉
  Cudownego wieczoru Ci życzę kochana!

  Polubione przez 2 ludzi

  1. hejt z dnia dzisiejszego: ta wariatka na pewno nie jeździ na rowerze tylko siedzi przed kominkiem i ceruje skarpetki..od razu zrobiło mi się przykro bo nie mam kominka hahahahaha;-) pozdrawiam serdecznie Monika i życzę pięknej nocy;-) bez diabłów;-) pozdrawiam i buziaki!!!!

   Polubione przez 1 osoba

   1. Zazdroszczą! Rób swoje i się nigdy nie poddawaj. Co do hejtu, to słyszałaś, że ludzie często oceniają według swoich nici? Kto tam wie, czy ta hejciara przypadkiem nie ceruje skarpetek. 😉 3maj się ciepło!

    Polubione przez 1 osoba

   1. dokładnie!!! słuchaj przegapiłam Twój ostatni wpis ale właśnie nadrobiłam …REWELKA!!! może by się tak zapisać do szkoły aktorów serialowych? jestem beznadziejną marzycielką i wierzę że nam się uda!!! bez dwóch zdań !!! hehe;-)

    Polubione przez 1 osoba

   2. No właśnie jako totalny mieszczuch i dziecko blokowiska nie mam za wielu takich okazji ;), ale mam nadzieję, że kiedyś mi się uda! 🙂 Swoją drogą, jak to się człowiek uczy i rozwija, czytając komentarze na blogach! 😀 Co dzień mądrzejsza normalnie! 🙂

    Polubione przez 1 osoba

 2. Ostatnio koniecznie chcieli mnie wciągnąć do tej grupy, matko i córko, jakie to nachalne. Aż tak chcieli się dzielić tymi super wysokimi pensjami, w sumie dobrzy ludzie, że już im za dużo, i dadzą mi 🙂
  Kurcze, pojechałabym na rowerową wycieczkę, ale musiałabym zejść do piwnicy, a potem iść wymienić dętkę i moja motywacja zostaje w domu:(

  Polubione przez 2 ludzi

  1. ech…daj spokój!!! wymień tą dętkę!!! koniecznie!!! i na rowerek;) a chcieli cię do pracy w marketingu? moja rada idź!!! zobacz ile to możliwości;-) tylko pamiętaj żeby znać adres biura i nazwisko managera;-) bo na internecie to nic nie jest pewne;-) pozdrawiam i miłego dnia!!!! buziaki;)

   Polubienie

  1. to Maurycy cyka 😉 a tak po prawdzie to zanim cyknie musze mu znaleźć kadr, powiedzieć mu gdzie stanąć i poprosić żeby cyknął z 10 bo cyka jakoś krzywo;-) rowerek kończę bo zimno troszkę idzie;-), na tańcach ostatnio wyrżnęłam hehe ale podróżować nie przestanę nawet po śmierci;-) na razie coś mi się marzy Brazylia za bardzo;-) miłego weekendu kochana i pisz, pisz, pisz i pisz bo piszesz świetnie i Twoje teksty sa potrzebne na otwarcie oczu i osłodę świata!!!!! buziaki!!!!

   Polubione przez 1 osoba

 3. Hm, a przypadkiem nie powinnaś wystąpić z kontr-propozycją? Za sumę wręczoną w gotówce, z rączki do rączki w parku o północy – ale pod latarnią, żeby gotówkę przeliczyć – Ty mu możesz, nie wiem, udostępnić listę swoich followersów i wielbicieli w mediach wszelakich… a dalej to już jak w dowcipie o burdelu u sióstr benedyktynek 😉

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s