Ruch CYCEK – biodra czyli sexy SZALEŃSTWO w prawdziwym raju

 

Włóż w to swój ATTITUDE. Spójrz i naśladuj …zrób to …

Sama już nie wiem co mam w siebie WKŁADAĆ…dwoję się i troję żeby MAESTRO był „contento”

PA060916.JPG

nic z tego …to nie to …

Wykupiłam sobie prywatne warsztaty u pewnego utalentowanego tancerza. Nie wiedziałam jednak, że tak ciężko będzie mu dogodzić. Nie miałam pojęcia w co wdepnęłam.

Nie mam pozwolenia na ujawnienie jego nazwiska. Szkoda. Ogromna szkoda.

Zwłaszcza, że mój Maestro odgrywa czasem tez i DRAG QUEEN. Ma w ruchach ogromną grację, której ja nie osiągnę pewnie przez najbliższe sto lat oraz ….to coś ….

P6038675.JPG

OJ TAK ….

na razie ma być 20 % techniki a reszta to PASJA, UCZUCIE, UN MOMENTO …

no tak…u mnie techniki jest na 10 % maks, uczucia mi jednak nie brakuje…

Amore, czy mogę przeprosić cię na momencik…kochanie…- powabny chłopaczek stuka delikatnie czerwonym paznokciem w oszklone drzwi. Włosy stają mi dęba, bo mój WIRTUOZ TAŃCA jest nie tylko okazjonalną DRAG QUEEN, ale ma też zabójczo przystojnego chłopaka. Buźka palce lizać ach ….gdyby tak …gdyby …

SŁOWA zastygają mi w gardle. Marzy mi się układ taneczny z tymi dwoma słodziakami. Dobrze wiem jednak, że nie mam szans.

P6038638.JPG

MIĘKKO MIĘKKO i szybciej kochana…ociągasz się jak pijany rolnik.

Ta wyszukana metafora zbija mnie odrobinę z tropu.

A za mną rozlega się diabelski chichot. Nie, to nie Maurycy. To druga z pięciu innych uczestników warsztatów. Podzieliłyśmy się kosztami, bo Maestro nie jest tani. A tak tylko …. zł wyrzucone w błoto zamiast pięciu razy więcej. Bo przecież i tak z nas nic nie będzie.

WIRTUOZ poklepuje swoje amore po zgrabnym tyłeczku i wraca na parkiet. Dziewczyny śmieją się podekscytowane. Popołudnie zapowiada się bardzo interesująco…wręcz bosko.

A wirtuoz jest taki seksowny! Jak można się tak ruszać do cholery! To nie ludzkie, szatańskie i okropnie perwersyjne!!!

szczególnie, że ja tak nie umiem…ech

 

PB041650.JPG

PB041643.JPG

 

Dziewczyny – oburzony Maestro unosi ręce do góry w geście bezradności.- Ramiona też powinny pracować, a każdy ruch powinien wychodzić z brzucha, tu jest wasze epicentrum kobiecości.

MAESTRO dotyka delikatnie swojego ośmiopaku i sama już nie wiem czy to centrum jego czy mojej kobiecości. Poza tym to cholernie niesprawiedliwe, że MAESTRO jest bardziej kobiecy niż my wszystkie razem wzięte!

PAULINA!!! prawa, lewa, prawa, lewa, pach, pach, bum, bum i obrót. – demonstruje lekko i zwinnie mój WIRTUOZ PARKIETU. Mam wrażenie, że jego nie obowiązuje przyciąganie ziemskie. Jest oddzielną formą astralną, która miękko przemieszcza się po podłodze.

Bach, bach, ooooooo – MAESTRO wygina się teraz w łuk, po czym robi szpagat i zgrabnie wstaje. Ja nawet upaść zgrabnie nie potrafię.

PB041715.JPG

Poczujcie to, rozluźnijcie się …i jeszcze raz, i jeszcze raz. Ooo tak..i pach…MAESTRO wykonuje dwa piruety po kolei niczym rosyjska baletnica po czym miękko pada na ziemię i tuż przed zetknięciem z parkietem podnosi się z łatwością i gracją w górę.

Teraz kolej na nas. Jednej prawie się udało. Druga nie wstała. A trzecia wywinęła orła tuż przed oczami mistrza, który bezradnie załamuje ręce po czym chowa twarz w wypielęgnowanych dłoniach.

Gest MAESTRO wyraża czarną rozpacz. Czarną jak smoła, jak noc, jak czarna dziura w kosmosie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Ja już nie mogę, to ponad moje siły….

Pieniądze nie mają tu znaczenia. Takie beztalencia jak my ..cóż. Za milion dolarów się nas nie nauczy. Nawet za dwa…

Ręce mają płynąć po waszym ciele. Pamiętajcie, że jest to ręka niczyja. Ręką, która was dotyka to ręka niczyja. MAESTRO przejeżdża zgrabnie ręką po swoim wypielęgnowanym torsie.

To ręka Lucfera 007, pamiętaj – szepcze mi do ucha Maurycy.

Ruch CYCEK biodra oraz masaż krawędzi nogi jest mi dobrze znany z dancehallu. Daję z siebie wszystko i wyginam się i wyginam. Jeszcze momencik a MAESTRO zauważy moją pasję, mój ATTITUDE. Wyobrażam sobie podziw w jego oczach.

Jesteście COLD jak zdechłe ryby!!! a miałyście być HOT!!! HOT!!!-  MAESTRO traci już swa anielską cierpliwość.

HOT – krzyczy po raz kolejny i demonstruje jak być seksbombą. W tym pomieszczeniu tylko on zasługuję na taką ksywkę. My co najwyżej możemy być SEKSDISASTER. No i jesteśmy…jesteśmy…

KATASTROFA MIAŁA WŁAŚNIE NADEJŚĆ. LADA MOMENT. LADA CHWILA.

CO TO JEST TSUNAMI PARKIETU? CO POGRĄŻA TANCERZY? CO JEST GWOŹDZIEM DO TRUMNY WSCHODZĄCYCH GWIAZD ESTRADY?

Biologia. Nic innego. Natura w swojej najczystszej postaci. Przemiana materii, której nie dopuszcza się u gwiazd.

Zapach zgniłych jajek delikatnie uderza w nozdrza MAESTRA, który najpierw krzywi się lekko, a później odwraca się wściekły w naszą stronę. Z nozdrzy bucha mu para, a włosy łonowe stają mu dęba.

W sumie nie wiem czemu to napisałam.

WRÓĆ. Przylizane brylantyną włosy nagle stają mu dęba. MAESTRO nerwowo kładzie je z powrotem po czym zatyka nos swoimi wypielęgnowanymi dłońmi.

PIERD roznosi się po całym pomieszczeniu. Nie sposób już go zatrzymać. Nie Pierra, nie. PIERDA.

Która śmiała? Która?

PB041711.JPG

Za Chiny żadna się nie przyzna. Chociaż wszystkie oczy skierowane są na Chinkę. No …tak…wszystkiemu winni są Azjaci.

KOBIETY spłoszone przyglądają się sobie nawzajem. Jedna gapi się w podłogę, a rumieniec słodko rozlewa się po jej młodej buzi. To musi być ona. Winowajczyni.

A mogłem być teraz w Rio! W RIO ! Po co ja się tak z wami szarpię…za jakie grzechy, za jakie!!!!

MAESTRO opada bezradnie na krzesło. Jedną ręką podtrzymuje swoje przeorane zmarszczkami czoło, a drugą masuje swoje wiecznie tańczące bioderko. Bo MAESTRO nigdy nie przestaje tańczyć. Jest zawsze w ruchu. Zawsze na parkiecie. Zawsze w swoim żywiole

I NIGDY ALE TO PRZENIGDY NIE ZANIECZYSZCZA POWIETRZA …..

CZĘŚĆ Z POWYŻSZYCH ZDJĘĆ JEST Z RAJU …NAPRAWDĘ! A wiecie gdzie ten raj się znajduje?;-) odpowiedź wkrótce na moim facebooku;-)

https://www.facebook.com/paulina.okoniewska.71

Kto z was zgadł?

Most of these pictures are from true Paradise… but where is it located? Have you already guessed? the answer will soon appear on my facebook;) good day!!!!

PB041683.JPG

PB041717.JPG

PB041729.JPG

PB041725.JPG

 

78 Comments

   1. no mnie gna cały czas;-) w tym roku kilka ładnych krajów zwiedziłam ..ale mam nadzieję że świat jeszcze na mnie czeka 😉 a do raju i tak zawsze lubię wracać…nic na to nie poradzę;-) pozdrawiam!

    Polubione przez 1 osoba

 1. Paulinko, powiem Ci tak… Pojęcie gracji, tańca, seksu, jest mocno względne. Dla mnie nie brakuje Ci niczego. Zgrabna, charakterna, wesoła, wygimnastykowana. Z taką niejeden facet chętnie poszedłby w tany ;))) A pierdy?? No cóż. Nie da się ukryć że rządzi nami biologia. Nawet taki Twój MAESTRO puszcza czasem to i owo, tylko za Chiny się nie przyzna, bo image by stracił… W hinduskiej jodze np…, jest nawet specjalna pozycja, ułatwiająca…zanieczyszczanie powietrza 😀 Także się nie przejmuj wcale! Jeżeli Cię to chociaż trochę pocieszy, ja w tańcu poruszam sie jeszcze gorzej niż Ty we własnym mniemaniu 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie i sukcesów w tańcu życzę 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

  1. a to nie wiedziałam o tej pozycji z jogi …w sumie to mi ulżyło;-) MAESTRO jak to MAESTRO musi być perfecto i contento hehe;-) taki już jego los! prawda jest taka że ruszam się nawet przyzwoicie ale z krokami walczę nieustannie …;_) miłego i dzięki za komentarz!!!!!!! nie poddam się;-)

   Polubione przez 1 osoba

   1. Proszę bardzo! 🙂 O walce z krokami też wiem co nieco – troszkę inaczej to u mnie wygląda i nie dotyczy tańca, ale też te zmagania znam ;))) Walcz i nie zniechęcaj się! Nie poddawaj!

    Polubione przez 1 osoba

   2. wiem;) u Ciebie to inna walka – jednak w każdej walce jest jakaś magia – jeśli zwyciężymy to znaczy że było warto a jeśli nie to i tak się opłacało…trzymam za ciebie kciuki;-) liczy się właśnie ta walka!!!

    Polubione przez 1 osoba

 2. Poważnie instruktor tak Was traktuje? To jest za przeproszeniem *****, a nie instruktorem. Powinien dopasować poziom do uczennic, a głupie teksty może sobie wsadzić. Nie wierz, że wszyscy tancerze i instruktorzy tak się zachowują, to nieprawda. Można szanować innego człowieka, nawet, jeśli lepiej się od niego wywija tyłkiem – tylko trzeba do tego dorosnąć. A panu wystaw negatywną opinię w kilku miejscach i zobaczysz, jak spokornieje. Bo to Wy płacicie.
  A widoki magiczne 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

  1. spoks;-) to była pojedyncza sytuacja 😉 jak się zapisujesz na takie warsztaty to po prostu nie wiesz jaki będzie prowadzący;-) moje instruktorki z salsy i dancehallu są super babki więc chodzę regularnie!!!!!! ale cieszę się że się zdenerwowałaś – udało mi się w takim razie przekazać emocję i to jak się czułam;-) pozdrawiam serdecznie i wszystkiego naj!!!!;-)

   Polubienie

   1. Miałam wielu instruktorów, bo od 15 roku życia to mi się nazbierało – ale pomijając dziewczyny uczące ewolucji na rurze, gdzie były jedyne w mieście w 2008 – wszyscy tancerze mieli klasę – a przynajmniej ją udawali. Z takiego treningu bym wyszła z trzaśnięciem drzwi. Szanujmy się. Pozdrówka 🙂

    Polubione przez 1 osoba

   2. ja miałam emocje do pisania więc nie wyszłam 😉 zresztą jestem trenerką i całe życie pracuję z ludźmi – czasem trzeba sie poddać;-) to ci rozdygotani mają problem z emocjami a nie my 😉 powiem ci w sekrecie że nawet było ciekawie …;-) tylko trochę za ostro i nie zapamiętałam żadnych kroków hehe…ale jak tańczysz to musisz o tym napisać!!!!! koniecznie kochana – czekam z niecierpliwością!!!! buziaki;-)

    Polubienie

   3. Nie do końca się zgodzę – jeśli wprowadził taką atmosferę, że nie zapamiętałaś układu, a głupia nie jesteś, zresztą ciało zwykle zapamiętuje – to jako trener on poległ. Miał zadanie do wykonania – czegoś nauczyć. I nie dał rady. Może być świetnym tancerzem, ale kiepskim instruktorem. To się zdarza, żaden grzech. Odwrotnie też bywa, choć nie tak często. Nie tańczę już – emerytura. Taneczna w sensie. Jak będę na prawdziwej, to może założę jakiś klub dla tancerek-old-girlsów. Teraz nie mam czasu załadować 😉

    Polubione przez 2 ludzi

   4. A pewnie!!! Jak atmosfera nie sprzyja to nie ma szans się czegoś nauczyć 😜 choć z drugiej strony trenowanie innych to ciężki kawałek chleba coś o tym wiem .. Ale czemu już na EMERYTURZE TANECZNEJ?! NIE ZGADZAM SIĘ!! A do twoich old-girlsow wstępuje z zamkniętymi oczami!!!!!!!!!

    Polubienie

   5. Bo mamusia uczyła – najpierw obowiązek, potem przyjemność. A old-girlsy powstaną, bo grupa docelowa rośnie, a młode instruktorki nie rozumieją ograniczeń wieku czy wychowania 😉 W kilku szkółkach były grupy zamknięte dla pań 50+ i przyznam, że ten pomysł mi się podobał, cała szkółka dla tych, co to już nic nie muszą, a tylko chcą.

    Polubione przez 1 osoba

  1. haha? does it really look great?;-) actually I bought it for 4 dollars;-) but …most importandly ….have I convinced you to dance?! are you going on a job interview or a date?;-) although I think you’re confident enough!!!!!! underssing requires some guts;-) it does!

   Polubione przez 1 osoba

   1. Haha !!! Definiately for me as well – less stresful somehow…
    😂😂😂 But next Time I’m gonna go to a job interview I’m gonna dance and hopefully they’ll give me a great job😁😁💪💪💪

    Polubione przez 1 osoba

   2. Haha!!!! Right😂😂😂the slave status – how awfully it sounds 😜 actually I’m very kind to everybody – that’s my disadvantage-in this case I Will practice on you 😁until I’m perfect☺️👊

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s